השרותים שלנו

  • שירותי IT
  • אבטחת מידע
  • שרתים
  • מחשוב ענן
  • מצלמות אבטחה
  • מערכות מידע

שירותי IT

כל חברה או עסק בעידן המודרני, עושים שימוש רב במחשבים ובתשתיות. אם פעם היו אלו כלי עזר להתנהלות העסק, היום אי אפשר בלעדיהם והתחזוקה שלהם צריכה להיות רציפה ואיכותית. שירותי מיחשוב לעסקים אלו שירותים שנחשבים היום להכרחיים, שירותים שמאפשרים לעסק לעבוד ולתפקד ללא הפרעות. יש מערכות שונות ויש תוכנות וחומרות, ותחזוקה שלהן צריכה להיות מקצועית וברמה גבוהה. אם יש לכם עסק בכל תחום שהוא ואתם צריכים ליווי וייעוץ מקצועי בתחום המיחשוב כמו גם צוות בעל ניסיון רב שיסייע לכם, יוודא שהכול עובד כמו שצריך ויבצע מטלות שונות רלוונטיות, אתם צריכים את ITCENTER, המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים.

 

כל שירותי במקום אחד

העסק שלכם צריך לעבוד באופן רציף, צריך לעבוד כמו שצריך צריך לתפקד ללא כל בעיה. בגלל זה אתם צריכים שירותי מיחשוב לעסקים, שירותים היקפיים הכוללים: הקמת תשתיות פשוטות ומורכבות, טיפול ואחזקת שרתים, עדכוני תוכנה וחומרה, גיבוי בענן, בדיקות מערכת יזומות, ניטור מוקדם של בעיות על מנת למנוע אותן או לטפל בהן כמה שיותר מהר, פתרונות אבטחת מידע מתקדמים שישמרו על הדאטה של העסק, ועוד מגוון רחב של שירותים שניתנים רק ב- ITCENTER. צוות ITCENTER לא רק מקים מערכות ומוודא שמה שקיים עובד כמו שצריך אלא גם מעדכן וממליץ ללקוח אילו שינויים כדאי לו לעשות בהתאם להתפתחות הטכנולוגיה.

חברה מקצועית שתשמור על העסק מכל משמר
אז מה שירותי מיחשוב מקצועיים יתנו לעסק בכל הקשור לאבטחת מידע? בעיקר שקט לבעליו עם הידיעה שהוא מוגן ושמור מכל משמר. חברה מקצועית שמספקת שירותי מיחשוב כאלו צריכה להיות מעודכנת כל הזמן בשינויים ובהתקדמות של העולם הזה, ולהיות תמיד עם פתרונות שהם צעד אחד לפני התוקפים. היא צריכה להבין מהן נקודות התורפה של העסק, איזה מידע מוגדר אצלו רגיש יותר ומה פחות, ולספק את הפתרונות המתקדמים ביותר.

ב-ITCENTER תקבלו את השירות הזה כמו גם שירותי מיחשוב מתקדמים אחרים, שירותים ברמה הגבוהה ביותר ועם אנשי המקצוע הטובים בתחום.

אבטחת מידע

עולם המחשבים עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות וככל שהוא מתקדם כך גם הולכים ומתרבים האיומים עליו. ארגונים, חברות ועסקים בכלל חשופים היום לאיומים רבים יותר מאשר בעבר והפתרונות רק הולכים והופכים למורכבים יותר ויותר. עסק שלא שם דגש על אבטחת מידע שם את עצמו בסיכון רב עד כדי סיכון קיומי וכל פריצה או מתקפה שמה אותו במקום בו הנזק יכול להיות בלתי הפיך. צריך אומנם שתהיה הקפדה על נהלי עבודה אחראיים כמו גם שימוש בתוכנות עדכניות ובניית אתר לעסק שלוקחת בחשבון את הסיכונים הרבים, אך צריך גם חברה מקצועית שמספקת שירותי מיחשוב מתקדמים על מנת שתפקח ותבצע את הפעולות השונות לשמירה על המידע של העסק.

הסכנות העיקריות
יש סכנות רבות בעולם הווירטואלי ששמות את המידע במקום בעייתי והנה העיקריות שבהן:
החדרת וירוסים – וירוסים יכולים לעשות נזק משמעותי במידה והם מוחדרים למחשבי העסק. הם יכולים להעמיס על קווי התקשורת ולהפוך אותם לאיטיים, יכולים למחוק קבצים חיוניים או להעתיק אותם ולהעביר אותם לידיים עוינות, יכולים לאסוף סיסמאות, להשתלט על המערכת ולשדר מידע וכדומה.
מתקפה על אתר העסק – מתקפה ישירה עלולה להפיל את האתר של העסק מה שלפעמים מאפשר לשחזר אותו ולפעמים לא.

שימוש בפרטים ששמורים בעסק – פריצה לנתונים שמאוחסנים בעסק ושימוש בהם כמו פרטי כרטיס אשראי של לקוחות, העברת מידע למתחרים וכדומה.

אז מה שירותי מיחשוב מקצועיים יתנו לעסק בכל הקשור לאבטחת מידע?
בעיקר שקט לבעליו עם הידיעה שהוא מוגן ושמור מכל משמר. חברה מקצועית שמספקת שירותי מיחשוב כאלו צריכה להיות מעודכנת כל הזמן בשינויים ובהתקדמות של העולם הזה, ולהיות תמיד עם פתרונות שהם צעד אחד לפני התוקפים. היא צריכה להבין מהן נקודות התורפה של העסק, איזה מידע מוגדר אצלו רגיש יותר ומה פחות, ולספק את הפתרונות המתקדמים ביותר. ב-ITCENTER תקבלו את השירות הזה כמו גם שירותי מיחשוב מתקדמים אחרים, שירותים ברמה הגבוהה ביותר ועם אנשי המקצוע הטובים בתחום.

שרתים

שרתים הם אמצעים בהם עושים שימוש על מנת לאחסן ולגבות את המידע של העסק והם דורשים תכנון מקדים על מנת שיותאמו לצרכי העסק כמו גם בשביל למנוע מצבים בהם תהיה בעיה לגשת אל המידע הארגוני, או שהם יקרסו. שרתים שמתוכננים נכון כמו גם מתוחזקים ברמה גבוהה מהווים את הבסיס לפעולתו התקינה של העסק ובחירת נותני שירות בתחום תהיה קריטית על מנת שיתבצע ניטור מתמיד של תפקודי השרתים כמו גם יתוקנו תקלות במהירות רבה עוד לפני שהן תגרומנה לנזק.

חברה מקצועית שמתחזקת שרתים בעסקים תבצע פעולות שונות על מנת לשמור עליהם תקינים בשביל שהעסק ימשיך את פעולתו כל העת. בין השאר היא תבצע פעולות יזומות שונות על מנת לוודא שהכול עובד כמו שצריך ואין סכנה שעומדת לפתחו של השרת, היא תתאים את השרתים לעסק ולצרכים שלו, היא תבצע תיקונים שונים מיד כשיש בעיה בשביל שהיא לא תתפתח למשהו גדול ומורכב יותר, היא תגבה את השרתים גיבוי כפול, שרתים שמרוחקים פיזית וממוקמים בחוות שונות ותבצע בהם בקרת תפקוד יומית, שחזור בעת הצורך ופעולות אחרות, וכמובן, תבצע עדכוני אבטחה שוטפים על מנת שהשרתים יהיו מוגנים מפני גורמים עוינים והמידע שבהם יישמר בצורה הבטוחה ביותר.

אחת השאלות המרכזיות שאתם צריכים לשאול את עצמכם במידה ואתם עומדים בפני פתיחת עסק או שיש לכם כבר עסק עם שרתים, היא מי מתחזק אותם? מי מוודא שהם עובדים כמו שצריך ומי שומר עליהם ובעיקר על המידע הרב שיש בהם? אתם צריכים חברה איכותית ואמינה שעושה עבודה ברמה גבוהה בכדי שלא יהיה צורך בכל פעם בטכנאי שיגיע אליכם אלא רק בשביל תחזוקה שוטפת ווידוא שהכול עובד כמו שצריך אחת לתקופה. אתם צריכים שהחברה תהיה גם כזו שמגיבה מהר במידה ויש בעיה כלשהיא, וחברת ITCENTER היא בדיוק החברה שאתם צריכים ומחפשים.

מחשוב ענן

לכל עסק יש היום מידע דיגיטלי רב, מידע שאם הוא יאבד עלול להיגרם נזק בלתי הפיך לעסק. עד לפני כמה שנים האופציה היחידה היתה לשמור את המידע הזה על רכיב פיזי, על המחשב עצמו או על זיכרון נייד, מה שהיה חושף את העסק לסיכון רב.

אם הייתה תקלה כלשהיא שאי אפשר היה לתקן ברכיב או שמאיזו שהיא סיבה הוא היה נפגע (שריפה או כל קטסטרופה אחרת) כל המידע של העסק היה הולך לאבדון. היום אפשר לעשות גיבוי בענן מה שאומר שהמידע יהיה על גבי הרשת ויהיה מגובה כל הזמן וחברה מקצועית תבצע את הגיבויים הללו על מנת לשמור על העסק בטוח מכל פגיעה בו.

ניהול העסק מכל מקום
עוד יתרון שיש לגיבוי של העסק בענן הוא היכולת לעבוד מכל מקום ובכל זמן. כשהמידע נמצא רק באופן פיזי על גבי מחשבים, רק מהם אפשר לגשת אליו ולעבוד. כשהמידע נשמר וירטואלית, אין בעיה לגשת אליו מכל מכשיר שיש לו חיבור לאינטרנט. עבודה בענן מאפשרת לנהל את הארגון טוב יותר מבחינה טכנולוגית, לשלוט עליו בכל מצב ולהמשיך לעבוד גם אם לא נמצאים בו פיזית. עבודה בענן גם מייתרת את הצורך לקנות חומרה או תוכנה או להתקין משהו, וענן המיחשוב מאפשר להתאים את העבודה לכל כמות של אנשים בהתאם לצורך.

בשביל זה אתם חייבים חברה מקצועית
אם גיבויים בענן הם משהו שמעניין אתכם בתור בעלי עסק או שאתם צריכים שירותי מיחשוב אחרים לעסק שלכם, ITCENTER היא המעבדה הירושלמית למחשבים אותה אתם מחפשים וצריכים. צוות המעבדה מורכב מאנשי מקצוע מעולים, בעלי ניסיון רב ועם המון רצון לעזור. ב-ITCENTER מספקים מגוון רחב של שירותי מיחשוב, שירותים כמו פתרונות אבטחת מידע, תחזוקת שרתים, התקנת כל אמצעי המיחשוב והמצלמות, ומתן שירותים מגוונים נוספים. אם העסק שלכם הוא בירושלים או בסביבותיה ואתם צריכים תחזוקה שוטפת למחשבים שלכם ומחפשים את הטובים ביותר, ב-ITCENTER תוכלו למצוא את מבוקשכם.

מיחשוב ומצלמות

כדי שהעסק שלכם יעבוד חלק ציוד המיחשוב שלכם צריך לעבוד כמו שצריך.
זה מתחיל בתכנון שלו בהתאם לצרכים שלכם, עובר דרך ההתאמה עצמה לצרכים והתקנת הציוד, ממשיך עם מעקב וניטור הפעילות שלו וכמובן תיקון כל תקלה שיש תוך תגובה מהירה עד כמה שניתן בכדי שלא יהיה נזק כלשהוא. גם מצלמות האבטחה צריכות להיות איכותיות ובעיקר, צריכות להיות מתקדמות ומתאימות לעידן האינטרנטי, מצלמות שגם ירתיעו גורמים עוינים מפגיעה בעסק בכל דרך שהיא וגם יהוו תמרור אזהרה עבור עובדי העסק עם הידיעה שיש "אח גדול" שרואה אותם. בשביל שכל אלו יעבדו ובשביל שהעסק שלכם יעבוד חלק וברציפות, אתם צריכים את שירותיה של חברת ITCENTER, החברה שמפעילה את המעבדה המתקדמת ביותר בתחום.

צוות ITCENTER הוא צוות בעל ניסיון רב, צוות שהתקין כבר מערכות מורכבות רבות ועשה זאת בהצלחה גדולה. ב-ITCENTER קודם כל בוחנים את צרכי הלקוחות ומייעצים להם מה הכי נכון להם ולעסק שלהם, ולאחר מכן עוברים לביצוע ברמה הגבוהה ביותר. ב-ITCENTER תוכלו לקבל את כל שירותי המיחשוב והמצלמות החל מהתקנה ותפעול של שרתים, מחשבים ורכיבים שונים דרך גיבויים בענן, פתרונות אבטחת מידע ושירותים רבים אחרים שניתנים על ידי החברה. החברה רואה את עצמה כמובילה בתחומה והוא תשמח לסייע לכם בכל דבר ועניין.

מערכות מידע

שרתים הם אמצעים בהם עושים שימוש על מנת לאחסן ולגבות את המידע של העסק והם דורשים תכנון מקדים על מנת שיותאמו לצרכי העסק כמו גם בשביל למנוע מצבים בהם תהיה בעיה לגשת אל המידע הארגוני, או שהם יקרסו. שרתים שמתוכננים נכון כמו גם מתוחזקים ברמה גבוהה מהווים את הבסיס לפעולתו התקינה של העסק ובחירת נותני שירות בתחום תהיה קריטית על מנת שיתבצע ניטור מתמיד של תפקודי השרתים כמו גם יתוקנו תקלות במהירות רבה עוד לפני שהן תגרומנה לנזק.

שרתים הם אמצעים בהם עושים שימוש על מנת לאחסן ולגבות את המידע של העסק והם דורשים תכנון מקדים על מנת שיותאמו לצרכי העסק כמו גם בשביל למנוע מצבים בהם תהיה בעיה לגשת אל המידע הארגוני, או שהם יקרסו. שרתים שמתוכננים נכון כמו גם מתוחזקים ברמה גבוהה מהווים את הבסיס לפעולתו התקינה של העסק ובחירת נותני שירות בתחום תהיה קריטית על מנת שיתבצע ניטור מתמיד של תפקודי השרתים כמו גם יתוקנו תקלות במהירות רבה עוד לפני שהן תגרומנה לנזק.