שרתים

שרתים הם אמצעים בהם עושים שימוש על מנת לאחסן ולגבות את המידע של העסק והם דורשים תכנון מקדים על מנת שיותאמו לצרכי העסק כמו גם בשביל למנוע מצבים בהם תהיה בעיה לגשת אל המידע הארגוני, או שהם יקרסו. שרתים שמתוכננים נכון כמו גם מתוחזקים ברמה גבוהה מהווים את הבסיס לפעולתו התקינה של העסק ובחירת נותני שירות בתחום תהיה קריטית על מנת שיתבצע ניטור מתמיד של תפקודי השרתים כמו גם יתוקנו תקלות במהירות רבה עוד לפני שהן תגרומנה לנזק.

חברה מקצועית שמתחזקת שרתים בעסקים תבצע פעולות שונות על מנת לשמור עליהם תקינים בשביל שהעסק ימשיך את פעולתו כל העת. בין השאר היא תבצע פעולות יזומות שונות על מנת לוודא שהכול עובד כמו שצריך ואין סכנה שעומדת לפתחו של השרת, היא תתאים את השרתים לעסק ולצרכים שלו, היא תבצע תיקונים שונים מיד כשיש בעיה בשביל שהיא לא תתפתח למשהו גדול ומורכב יותר, היא תגבה את השרתים גיבוי כפול, שרתים שמרוחקים פיזית וממוקמים בחוות שונות ותבצע בהם בקרת תפקוד יומית, שחזור בעת הצורך ופעולות אחרות, וכמובן, תבצע עדכוני אבטחה שוטפים על מנת שהשרתים יהיו מוגנים מפני גורמים עוינים והמידע שבהם יישמר בצורה הבטוחה ביותר.

אחת השאלות המרכזיות שאתם צריכים לשאול את עצמכם במידה ואתם עומדים בפני פתיחת עסק או שיש לכם כבר עסק עם שרתים, היא מי מתחזק אותם? מי מוודא שהם עובדים כמו שצריך ומי שומר עליהם ובעיקר על המידע הרב שיש בהם? אתם צריכים חברה איכותית ואמינה שעושה עבודה ברמה גבוהה בכדי שלא יהיה צורך בכל פעם בטכנאי שיגיע אליכם אלא רק בשביל תחזוקה שוטפת ווידוא שהכול עובד כמו שצריך אחת לתקופה. אתם צריכים שהחברה תהיה גם כזו שמגיבה מהר במידה ויש בעיה כלשהיא, וחברת ITCENTER היא בדיוק החברה שאתם צריכים ומחפשים.