שירותי IT

כל חברה או עסק בעידן המודרני, עושים שימוש רב במחשבים ובתשתיות. אם פעם היו אלו כלי עזר להתנהלות העסק, היום אי אפשר בלעדיהם והתחזוקה שלהם צריכה להיות רציפה ואיכותית. שירותי מיחשוב לעסקים אלו שירותים שנחשבים היום להכרחיים, שירותים שמאפשרים לעסק לעבוד ולתפקד ללא הפרעות. יש מערכות שונות ויש תוכנות וחומרות, ותחזוקה שלהן צריכה להיות מקצועית וברמה גבוהה. אם יש לכם עסק בכל תחום שהוא ואתם צריכים ליווי וייעוץ מקצועי בתחום המיחשוב כמו גם צוות בעל ניסיון רב שיסייע לכם, יוודא שהכול עובד כמו שצריך ויבצע מטלות שונות רלוונטיות, אתם צריכים את ITCENTER, המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים.

כל שירותי במקום אחד

העסק שלכם צריך לעבוד באופן רציף, צריך לעבוד כמו שצריך צריך לתפקד ללא כל בעיה. בגלל זה אתם צריכים שירותי מיחשוב לעסקים, שירותים היקפיים הכוללים: הקמת תשתיות פשוטות ומורכבות, טיפול ואחזקת שרתים, עדכוני תוכנה וחומרה, גיבוי בענן, בדיקות מערכת יזומות, ניטור מוקדם של בעיות על מנת למנוע אותן או לטפל בהן כמה שיותר מהר, פתרונות אבטחת מידע מתקדמים שישמרו על הדאטה של העסק, ועוד מגוון רחב של שירותים שניתנים רק ב- ITCENTER. צוות ITCENTER לא רק מקים מערכות ומוודא שמה שקיים עובד כמו שצריך אלא גם מעדכן וממליץ ללקוח אילו שינויים כדאי לו לעשות בהתאם להתפתחות הטכנולוגיה.

חברה מקצועית שתשמור על העסק מכל משמר
אז מה שירותי מיחשוב מקצועיים יתנו לעסק בכל הקשור לאבטחת מידע? בעיקר שקט לבעליו עם הידיעה שהוא מוגן ושמור מכל משמר. חברה מקצועית שמספקת שירותי מיחשוב כאלו צריכה להיות מעודכנת כל הזמן בשינויים ובהתקדמות של העולם הזה, ולהיות תמיד עם פתרונות שהם צעד אחד לפני התוקפים. היא צריכה להבין מהן נקודות התורפה של העסק, איזה מידע מוגדר אצלו רגיש יותר ומה פחות, ולספק את הפתרונות המתקדמים ביותר.

ב-ITCENTER תקבלו את השירות הזה כמו גם שירותי מיחשוב מתקדמים אחרים, שירותים ברמה הגבוהה ביותר ועם אנשי המקצוע הטובים בתחום.