מחשוב ענן

לכל עסק יש היום מידע דיגיטלי רב, מידע שאם הוא יאבד עלול להיגרם נזק בלתי הפיך לעסק. עד לפני כמה שנים האופציה היחידה היתה לשמור את המידע הזה על רכיב פיזי, על המחשב עצמו או על זיכרון נייד, מה שהיה חושף את העסק לסיכון רב.

אם הייתה תקלה כלשהיא שאי אפשר היה לתקן ברכיב או שמאיזו שהיא סיבה הוא היה נפגע (שריפה או כל קטסטרופה אחרת) כל המידע של העסק היה הולך לאבדון. היום אפשר לעשות גיבוי בענן מה שאומר שהמידע יהיה על גבי הרשת ויהיה מגובה כל הזמן וחברה מקצועית תבצע את הגיבויים הללו על מנת לשמור על העסק בטוח מכל פגיעה בו.

ניהול העסק מכל מקום
עוד יתרון שיש לגיבוי של העסק בענן הוא היכולת לעבוד מכל מקום ובכל זמן. כשהמידע נמצא רק באופן פיזי על גבי מחשבים, רק מהם אפשר לגשת אליו ולעבוד. כשהמידע נשמר וירטואלית, אין בעיה לגשת אליו מכל מכשיר שיש לו חיבור לאינטרנט. עבודה בענן מאפשרת לנהל את הארגון טוב יותר מבחינה טכנולוגית, לשלוט עליו בכל מצב ולהמשיך לעבוד גם אם לא נמצאים בו פיזית. עבודה בענן גם מייתרת את הצורך לקנות חומרה או תוכנה או להתקין משהו, וענן המיחשוב מאפשר להתאים את העבודה לכל כמות של אנשים בהתאם לצורך.

בשביל זה אתם חייבים חברה מקצועית
אם גיבויים בענן הם משהו שמעניין אתכם בתור בעלי עסק או שאתם צריכים שירותי מיחשוב אחרים לעסק שלכם, ITCENTER היא המעבדה הירושלמית למחשבים אותה אתם מחפשים וצריכים. צוות המעבדה מורכב מאנשי מקצוע מעולים, בעלי ניסיון רב ועם המון רצון לעזור. ב-ITCENTER מספקים מגוון רחב של שירותי מיחשוב, שירותים כמו פתרונות אבטחת מידע, תחזוקת שרתים, התקנת כל אמצעי המיחשוב והמצלמות, ומתן שירותים מגוונים נוספים. אם העסק שלכם הוא בירושלים או בסביבותיה ואתם צריכים תחזוקה שוטפת למחשבים שלכם ומחפשים את הטובים ביותר, ב-ITCENTER תוכלו למצוא את מבוקשכם.