אבטחת מידע

עולם המחשבים עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות וככל שהוא מתקדם כך גם הולכים ומתרבים האיומים עליו. ארגונים, חברות ועסקים בכלל חשופים היום לאיומים רבים יותר מאשר בעבר והפתרונות רק הולכים והופכים למורכבים יותר ויותר. עסק שלא שם דגש על אבטחת מידע שם את עצמו בסיכון רב עד כדי סיכון קיומי וכל פריצה או מתקפה שמה אותו במקום בו הנזק יכול להיות בלתי הפיך. צריך אומנם שתהיה הקפדה על נהלי עבודה אחראיים כמו גם שימוש בתוכנות עדכניות ובניית אתר לעסק שלוקחת בחשבון את הסיכונים הרבים, אך צריך גם חברה מקצועית שמספקת שירותי מיחשוב מתקדמים על מנת שתפקח ותבצע את הפעולות השונות לשמירה על המידע של העסק.

הסכנות העיקריות
יש סכנות רבות בעולם הווירטואלי ששמות את המידע במקום בעייתי והנה העיקריות שבהן:
החדרת וירוסים – וירוסים יכולים לעשות נזק משמעותי במידה והם מוחדרים למחשבי העסק. הם יכולים להעמיס על קווי התקשורת ולהפוך אותם לאיטיים, יכולים למחוק קבצים חיוניים או להעתיק אותם ולהעביר אותם לידיים עוינות, יכולים לאסוף סיסמאות, להשתלט על המערכת ולשדר מידע וכדומה.
מתקפה על אתר העסק – מתקפה ישירה עלולה להפיל את האתר של העסק מה שלפעמים מאפשר לשחזר אותו ולפעמים לא.

שימוש בפרטים ששמורים בעסק – פריצה לנתונים שמאוחסנים בעסק ושימוש בהם כמו פרטי כרטיס אשראי של לקוחות, העברת מידע למתחרים וכדומה.

אז מה שירותי מיחשוב מקצועיים יתנו לעסק בכל הקשור לאבטחת מידע?
בעיקר שקט לבעליו עם הידיעה שהוא מוגן ושמור מכל משמר. חברה מקצועית שמספקת שירותי מיחשוב כאלו צריכה להיות מעודכנת כל הזמן בשינויים ובהתקדמות של העולם הזה, ולהיות תמיד עם פתרונות שהם צעד אחד לפני התוקפים. היא צריכה להבין מהן נקודות התורפה של העסק, איזה מידע מוגדר אצלו רגיש יותר ומה פחות, ולספק את הפתרונות המתקדמים ביותר.ב-ITCENTER תקבלו את השירות הזה כמו גם שירותי מיחשוב מתקדמים אחרים, שירותים ברמה הגבוהה ביותר ועם אנשי המקצוע הטובים בתחום.